نمایش از 19 شهریور 1391
پرینت

اجرای آزمون ها به دو صورت امکان پذیر است:

 

1- اجرا توسط مشتری

در صورتي كه تعدا پرسشنامه ها كمتر از 50 عدد باشد:
در این روش ابتدا مشتری در سازمان خود نسبت به پخش و جمع آوری پرسشنامه ها اقدام می نمایید. پاسخ هاي كاربران  را به نرم افزارهاي اكسلي كه در وب سايت ما قرار دارد وارد مي نمايد.(مشاهده ويديوي آنلاين از روش پر كردن يكي از پرسشنامه‌ها). در اين روش بايد به تعداد افرادي كه قرار است در آزمون شركت كنند از روي فايل اكلترونيكي پرسشنامه كه به فرمت اكسل هست، كپي گرفت و هر فايل را براي يك نفر تكيل كرد. يعني اگر شما 50 كاربر داريد بايد 50 كپي از فايل الكتزنيكي پرسشنامه بگيريد و داده ي مربوط به هر كاربر را در يكي از اين پرسشنامه ي الكترونيكي وارد نماييد. البته در اين روش مشتري مي تواند از كاربران خود بخواهد كه پرسشنامه ها را به صورت الكترونيكي پر نمايدد. چون تمام پرسشنامه هاي اين شركت به صورت فايل اكسل هستند و بدون نياز به چاپ آنها مي توان از آنها به صورت مستقيم نيز استفاده كرد. بعد از تكميل پرسشنامه هاي الكترونيكي، بايد تمام پرسشنامه‌هاي اكسل را در يك پوشه ريخت و با يك نرم افزار فشرده سازي به صورت زيپ شده  (راهنماي زيپ كردن) و از اينجا  براي ما بفرستيد و يا به آدرس ای میل ما ارسال مي نمايد. بعد از واريز وجه توسط مشتري، تحليل ها در مدت زمان بسيار كوتاهي (حداكثر 10 دقيقه )توسط نرم افزارهاي قدرتمند ما ما صورت می پذیرد و نتایج برای مشتری ارسال می گردد. (از طریق ای میل و یا تلگرام). اين روش براي سازمان هايي مناسب مي باشد كه مكاتبات اداري انها از طريق كارتابل هاي الكترونيكي صورت مي گيرد.

در صورتي كه تعدا پرسشنامه ها بيشتر از 50 عدد باشد:
تمامي مراحل در اين روش مانند روش بالاست با اين تفاوت كه تمامي داده ها در يك فايل اكسل وارد مي شود و آن فايل براي ما ارسال مي گردد. در تمامي آزمون هاي اين شركت چنين فايلي براي هر نوع آزمون در وب سايت ما قرار دارد. مشتري مي تواند نسبت به دانلود و تكميل آن اقدام نمايد. ما به اين فايل "فايل داده ي تجميعي" مي گوييم. البته در صورت نياز، مشتري مي تواند از اين روش براي پرسشنامه هاي با تعداد كمتر از 50 داده نيز استفاده نماييد.

 

2- اجرا و تحلیل  توسط تیم تخصصی ما

 در این روش تیم تخصصی شرکت ما با حضور در محل کاری شما، پخش و جمع آوری پرسشنامه ها را انجام می دهد و کار تحلیل و ارائه ی گزارش را در محل آن شرکت یا شرکت فرا ایمن به انجام می رساند.

در این روش هزینه ی ایاب و ذهاب، و اسکان کارشناسان ما بر عهده ی مشتری است.


اطلاعات مهم

سامانه ی ارسال فرم سفارش

  مقایسه لیست قیمت خدمات در دو روش

قابليت هاي نرم افزارهاي فرا ايمن + ويديو


ورود به سایت

جستجو در سايت

ثبت نام در سايت

كد QR تماس با ما

اگر بر روي موبايل خود نرم افزار باركدخوان داريد، كد زير را اسكن كنيد و اطلاعات تماس ما را ذخيره نماييد.


حتما ببنید!

کاتالوگ محصولات و خدمات ما

فرا ایمن مجوز انتشار مطالبش را تنها با ذکر نام این شرکت (فرا ایمن) می دهد. نشر مطالب با ذکر نام شرکت مجاز است.