نمایش از 16 ارديبهشت 1392

استرس شغلی

برای تفسیر یک تست، ابتدا نیاز داریم که واژه های تخصصی آن تست را بشناسیم. با ما همراه باشید تا به ساده ترین زبان ممکن این واژه ها را برای شما تشریح نماییم.

سازمان اجرایی ایمنی و بهداشت انگلستان (Health and Safety Executive=HSE) معتقد است که شش ریسک فاکتور زیر می تواند در ایجاد استرس شغلی نقش داشته باشد:

مطالعه بیشتر...
 
نمایش از 25 دی 1391

سیستم کد گذاری کپسول های آتش نشانی

 مقدمه:

قبلا از اینجا توضیح دادیم که چرا به یک سیستم کد بندی جهت تجهیزات ایمنی نیاز داریم. اکنون در این مقاله قصد داریم سیستمی جامع را جهت شناسایی و نگهداری سیستم های اطفاء دستی عنوان کنیم. نگرش ما در این مقاله کاربردی است. سعی کرده ایم کمتر به مباحث تئوریک بپردازیم.

مطالعه بیشتر...
 
نمایش از 25 دی 1391

کد گذاری، زبانی مشترک و ساده تر برای انتقال سریعتر اطلاعات

وقتی محصولات کدگذاری شده باشند، یک زبان مشترک و ساده جهت انتقال اطلاعات به صورت سریع تر بوجود می آید. این یعنی چه؟ اجازه بدهید مثالی بزنیم:

فرض کنید دستگاه میکسری در خط تولید شماره 1 ، در سالن شماره 5 نصب است. باز هم فرض کنید ما 10 عدد از این دستگاه در جاهای دیگری از کارخانه داریم. یکی از این دستگاهها امروز نقصی ایمنی پیدا کرده و شما می خواهید در چک لیستتان ذکر کنید که این دستگاه ایراد ایمنی دارد و گزارش مختصری را نیز به واحد فنی جهت تعمیرات ارسال نمایید. چگونه گزارش می دهید؟

مطالعه بیشتر...
 

صفحه5 از11

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>

ورود به سایت

جستجو در سايت

ثبت نام در سايت

ما و رسانه های اجتماعی

 

كد QR تماس با ما

اگر بر روي موبايل خود نرم افزار باركدخوان داريد، كد زير را اسكن كنيد و اطلاعات تماس ما را ذخيره نماييد.


حتما ببنید!

کاتالوگ محصولات و خدمات ما

فرا ایمن مجوز انتشار مطالبش را تنها با ذکر نام این شرکت (فرا ایمن) می دهد. نشر مطالب با ذکر نام شرکت مجاز است.