نمایش از 18 دی 1391

 علائم ایمنیمقدمه:

علائم ایمنی از کم هزینه ترین و ساده ترین روش های کنترل و پیشگیری از خطرات هستند. از اینجا قبلا تعریف دقیقی از علائم ایمنی بیان کرده بودیم و از اینجا نیز به  برخی از کاربردهای علائم ایمنی اشاره ای داشته ایم. امروز قصد داریم  مطالب مهمی از استاندارد ISO 3864:1 را بیان  کنیم و شما را با مفاهیم  رنگ ها و شکل ها در علایم ایمنی آشنا نماییم. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که هر رنگی چه معنایی دارد  و هر شکل هندسی به چه مفهومی است.

مطالعه بیشتر...
 
نمایش از 17 دی 1391

علائم ایمنی1-     بازدید کنندگان با خطرات محیط های کاری شما آشنا نیستند

ممکن است از خود بپرسید کارکنان محیط کاری ما بر حسب تجربه از تمامی خطرات موجود در محیط کارشان اطلاع کامل دارند و نیازی به نصب علایم ایمنی در کنار وسایل و دستگاهها ندارند. سوالی که اینجا مطرح می شود این است که روزانه عده ی زیادی با کارخانه یا موسسه یا محیط کاری شما در ارتباطند و به صورت دوره ای ممکن است عده ای از محیط کاری شما بازدید کنند، آیا این افراد نیز از تمامی خطرات موجود در در محیط کاری شما اطلاع دارند؟

مطالعه بیشتر...
 
نمایش از 17 دی 1391

مقدمه

واژه ها در تفهیم بسیاری از موضاعات تخصصی نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با مهمترین واژه های کاربردی در تولید علائم ایمنی آشنا نماییم. منبع ما برای تعریف این واژگان استاندارد ISO 17724:2003 می باشد. این استاندارد توسط کمیته ی فنی نشانه های گرافیکی (ISO/TC 145, Graphical symbols) تدوین شده است و هدف اصلی آن ارائه ی یک فرهنگ لغت مرجع جهت شناسایی و کاربرد بهتر علائم ایمنی است. ما سعی کردیم در تهیه ی این مطلب، شکل هایی را به متن استاندارد اضافه نماییم که فهم مطلب آسانتر گردد.

مطالعه بیشتر...
 

صفحه6 از11

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>

ورود به سایت

جستجو در سايت

ثبت نام در سايت

ما و رسانه های اجتماعی

 

كد QR تماس با ما

اگر بر روي موبايل خود نرم افزار باركدخوان داريد، كد زير را اسكن كنيد و اطلاعات تماس ما را ذخيره نماييد.


حتما ببنید!

کاتالوگ محصولات و خدمات ما

فرا ایمن مجوز انتشار مطالبش را تنها با ذکر نام این شرکت (فرا ایمن) می دهد. نشر مطالب با ذکر نام شرکت مجاز است.