پرینت

شرکت فرا ایمن با طراحی نرم افزار® FaraMSDS  به عنوان اولین شرکت ایرانی که اطلاعات ایمنی بیش از 5000 مواد شیمایی را به زبان فارسی گردآوری کرده است، بزرگترین  مرکز تخصصی MSDS در ایران به شمار می رود.

نمایی از نرم افزار® FaraMSDS

یکی از جامع ترین منابع MSDS در دنیا مربوط به شرکت “ساینس لب” امریکا می باشد که تمامی مواد شیمایی موجود در دیتابیس این شرکت امریکایی توسط متخصصین ایمنی و بهداشت شرکت فرا ایمن به زبان فارسی ترجمه و سپس به نرم افزار FaraMSDS®  وارد شد. (بیش از 4600 ماده شیمایی افزون بر 40000 صفحه MSDS فارسی)

نرم افزار FaraMSDS® انحصارا در اختیار شرکت فرا ایمن می باشد و نسخه مشابه در ایران ندارد.

 

انسجام و فرمت یکسان در MSDS مهم است

از آنجایی که میلیون ها ماده شیمایی وجود دارد و میلیون ها تولید کننده مختلف وجود دارد، از این رو MSDS هایی که بوسیله تولید کننده ها به زبان انگلیسی منتشر می شود، اکثرا فرمت های مختلف و متنوعی دارد که استخراج اطلاعات از آنها بسیار مشکل و زمانبر می باشد.

شرکت فرا ایمن منطبق بر استاندارد ANSI Z400.1-2004  و با اعمال نظر کارشناسی کارشناسان خود این اطلاعات را به نرم افزار FaraMSDS®  وارد می کنند که خروجی MSDS ها در یک فرمت یکسان و منطبق بر استاندارد ANSI Z400.1-2004 می باشد.

بدیهی است اسنادی که فرمت یکسان و منظم تری داشته باشند، سرعت استخراج اطلاعات از آنها به مراتب بالاتر و دقیق تر است.

دانلود نمونه فرمت پیشرفته MSDS

 

در روند تهیه MSDS نیازهای مشتری کاملا در نظر گرفته می شود

نرم افزار FaraMSDS® یک نرم افزار کاملا منعطف می باشد و از آنجایی که خروجی فایل ها در محیط ویرایشگر MS-Word صورت می گیرد، امگان گزارش گیری و تغییر فرمت های متنوع بر حسب نیاز مشتری میسر است (کم و یا زیاد کردن تعداد آیتم ها، فرمت های اختصاصی، امکان افزودن لوگوی مشتری و ....). اما آنچه از همه مهمتر است، فرا ایمن در کنار فرمت 16 پارامتری (فرمت پیشرفته) با طراحی یک فرمت ساده و قابل فهم برای کارگران و سایر افرادی که با اطلاعات تخصصی MSDS ها آشنا نیستند، به نوعی این گروه را نیز در برنامه جامع MSDS مورد توجه قرار می دهد. این فرمت با طراحی جذاب تر، قسمت های کلیدی و ضروری یک MSDS را در یک برگ ارائه می دهد.

نمونه MSDS فرمت ساده - خروجی نرم افزار FaraMSDS

دانلود یک نمونه MSDS فارسی به فرمت ساده

اگر حتی MSDS شما در بین لیست مواد شیمایی ما موجود نباشد، امکتن تهیه MSDS مدنظر شما و ورود اطلاعات به این نرم افزار وجود دارد.

اطلاعات بیشتر:

بزرگترین پایگاه MSDS فارسی در ایران

پرسش و پاسخ در خصوص برگه اطلاعات ایمنی مواد MSDS

معرفی نرم افزار فارسی MSDS


حتما ببنید!

کاتالوگ محصولات و خدمات ما

فرا ایمن مجوز انتشار مطالبش را تنها با ذکر نام این شرکت (فرا ایمن) می دهد. نشر مطالب با ذکر نام شرکت مجاز است.